У Словаччині від 24 до 27 серпня 2020 р. пройшов 4 денний табір з практичного пластування “Канаш 2020” в с. Лесне. Комендантом табору був ст. пл. Давід Янко, бунчужним ст. пл. Іванка Іванчикова та писарем Владислава Шакова.

Учасниками табору стали 10 юнаків та 4 юначки. На таборі юнацтво доробляли юнацькі проби, вдосконалювали своє вміння таборування і готувались до початку пластового року та відновлення роботи гуртків в Кошицях, Пряшеві та Братиславі.

У середу до табору в гості приїхало 11 новаків та новачок зі станиці Кошице. Юнацтво провело їм повний таборовий день з тереновими іграми, змагом “До висот”, впорядом і всім решта, що належить до табору.

У кінці дня в гості до таборовиків завітав і голова КПС Словаччини пл.сен. Левко Довгович, якому на збірці зачитали вітального листа від голови ГПБ пл.сен. Мирона Слпольського, ВБ, з нагоди відзначення друга Левка Указом Президента України.

Не треба забувати і про смачну частину табору. Юнацтво крім іншого за декілька днів посмакувало на власноруч приготовлених варениках, бограчі з кабана, ковбасках з оленини.

А якщо коротко сказати – то вийшло дуже гарне закриття таборового літа;)

Текст і фото: пл.сен. Володимир Кравець, ВБ

Share This