Референт Вифлеємського Вогню Миру в станиці Клівленд пл.сен. Наталка Оришкевич, ШОК, разом із ст.пл.вірл. Анею Оришкевич, ст.пл.вірл. Алею Попадюк і пл.скоб. Андрієм Попадюком передали Вифлеємський Вогонь священникам парафій Клівленду.

Майже від початку 2020-го цей рік видався “не нормальним”. Ми всі це відчуваємо і прагнемо нормалізації у нашому житті – чи по церквах, у школах, чи у праці або вдома. Наше життя і планування змінилися на сто відсотків. Нам усім бракує ширшого товариства, зустрічей з нашими ровесниками в школах, і поза школами – спілкуванні з громадою, із родинами.

Ми віримо, що з часом усе прийде на своє місце і ми повернемося до нормального життя, яке будемо багато більше цінувати, ніж робили дотепер.

Це Світло Миру, яке походить з Вифлеєму – з церкви Різдва Христового, з місця, де народився сам Ісус Христос. І хоч цього року через обставини пандемії австрійські скавти не перевозили безпосередньо до США Світло Вифлеємського Вогню, але один із американських скавтів в околиці Клівленда, який підтримує горіння Вифлеємського Вогню протягом усього року, радо поділився Вогнем з нами.

Тож прийміть цей минулорічний Вифлеємський Вогонь від нас пластунів, Всечесніший отче, щоб він приніс вам і вашій парафії надію на краще завтра!

Фото та текст: пл.сен.кер Дарка Якубович, Бурх, пл.сен. Наталка Оришкевич, ШОК

Share This