4 точка Пластового закону – “Пластун ощадний”. Саме цю точку закону юнацтво Станиці Манчестер 21 листопада 2021 року на своїх сходинах підтвердили і своїм прикладом довели її.

Після того, як юнаки прослухали гутірку “Куховаріння” останні отримали завдання приготувати обід, а також десерт на 25 осіб. Вони повинні були вирахувати кількість продуктів так, щоб не було залишків і вистачило на всіх. Зробивши певні розрахунки вони вирушили за продуктами.

Поки юнацтво робило закупи новацький рій “Манчестерські ведмеді” розпочали свої сходини, які були присвячені Український народній творчості. Новацтво розказувало свої улюблені казки, малювало героїв казок, а також станична показала і навчила один із народних танців.

Дуже приємно, що представники новацтва, а також юнацтва Станиці Манчестер, є учасниками танцювального колективу “Орлик “який має уже понад 70 річну історію.

Повертаємося до наших сходин, допоки новацтво дізнавалося про вмілості та якими вони є, і як і за що їх можна отримати, то юнацтво вже почало готувати…

Мить істини наступила, на обід було запропоновано “Паста Болонезе” та на десерт кекси з напоями (напої не входили в розрахунки).

Було дуже смачно, це вам підтвердить кожен новак чи новачка, а також батьки.

Кошти використали правильно, розрахунки вірні!

А на закінчення дехто з новацтва (хто долучився цього року) отримали свої перші хустки. А також наша подруга Іра, яка була членом Пластприяту, перейшла у дійсні члени Пласту.

Джерело: Пласт Манчестер

Share This