22 кілометрова юнацька веломандрівка по пересіченій місцевості – done! Але пригод було як на 100 км 😉. Коли юнацтво задумало складати вмілість “Їзда на велосипеді”, вони й подумати не могли, що на них чекає справжній іспит.

Як, до слова, й на виховників 😉

Після гарного вступного інструктажа від Eduard Dulich учасники почали відпрацьовувати “екстремальне гальмування” на античному стадіоні Куріон.

До слова, дехто з учасників сіли на велосипед нещодавно. Так вже з самого початку один байк лишився без педалі, а в іншого відірвало ніпель. На жаль, велосипед без педалі – вже не велосипед. Його довелося залишити вже на старті 🙁.

А далі на нас чекали 2 несподівано закриті дороги, об’їзд по камінному полю, кілька екстрим-спусків, висока трава, 2 пробитих колеса, та ще кілька різних несподіванок. Але саме такі форс-мажори виводять із зони комфорту, піднімаючи на новий рівень досвіду, вмінь, емпатії, сили волі, дружби… Хіба не заради цього все це?

Радість подолання маршруту, перемоги власних слабкостей, підтримка друзів, щирі обійми, добрі посмішки – ось яку найвищу винагороду отримав кожен з учасників мандрівки.

Джерело: Пласт Кіпру

Share This