Вибори Начального Пластуна 2018 р.

Дорогі подруги і друзі!

Як ви знаєте, у квітні 2016 року скінчилася каденція Начального Пластуна пл. сен. д-ра Любомира Романківа, СМ.

Згідно з точкою 6а Грамоти про вибори і пост Начального Пластуна до року перед наступними Зборами КУПО, якщо пост Начального Пластуна є вільний, Головна Пластова Рада проголошує вибори Начального Пластуна.

Начального Пластуна вибирають таємним голосуванням усі повноправні члени УСП та УПС.

Голосування на пост Начального Пластуна відбувається електронно. Відповідальність забезпечити, щоби всі члени краю могли проголосувати, покладається на крайові проводи.

Голосування відбувається, якщо до Виборчої Комісії надійшло подання як мінімум на одну кандидатуру на пост Начального Пластуна.

Вибори вважаються легітимними, якщо в голосуванні взяли участь 50% +1 усіх дійсних членів в правом голосу.

Кандидат, котрий отримає просту більшість відданих голосів стає Начальним Пластуном. Коли жоден кандидат не одержує просту більшість голосів, переводиться другий тур голосування поміж двома кандидатами, котрі одержали найбільше голосів у першому турі.

Якщо в другому турі жоден кандидат не одержить просту більшість голосів дійсних членів з правом голосу, то голосування завершується – Начальний Пластун не обраний.

Одна особа має право проголосувати лише за одного кандидата, або за ніким.

Кандидат на пост Начального Пластуна має право відкликати свою кандидатуру в будь-який час у процесі номінації і голосування.

Згідно з точкою 3 Грамоти про вибори і пост Начального Пластуна Виборча Комісія Начального Пластуна, покликана Головною Пластовою Радою і призначена п’ятьма Крайовими Пластовими Радами (Арґентина, ЗСА, Канада, Німеччина та Україна) складається з п’яти осіб:
  • пл.сен. Степан Липинський,
  • пл.сен. Дора Горбачевська,
  • пл.сен. Олена Цоба,
  • пл.сен. Оксана Микитчак
  • ст.пл. Сашко Свистун.
Відповідно до точки 6в Грамоти про вибори і пост Начального Пластуна прошу Виборча Комісія має обрати до 31. 12. 2017 р. Голову і Секретаря. Результати вибору Голови і Секретаря Виборчої комісії затверджує ГПР.
ГПБ і КПСи країв мають приготувати і передали списки дійсних членів Пласту, котрі мають право голосувати.

 

Для того, щоб кожен пластун міг слідкувати за перебігом виборів, на пластовій мережі створено нову сторінку —  Вибори Начального Пластуна 2018 р. в розділі Провід Пласту, де будуть поміщені всі інформації, матеріяли та документи, що стосуватимуться цього процесу. Для дискусій та обговорень online запрошуємо на  нашу сторінку у мережі facebook.

Булава видавництва та інформації ГПБ

Share This