Головна Пластова Булава своїм рішенням від 21 квітня 2020 р. Б. надала ступінь Гетьманської пластунки-вірлиці членкині 28 куреня УПЮ Станиці Клівленд пл.вірл. Богданні Гарматій.

Відзначимо, що в громаді Богданка є волонтером як тренер з футболу в North Royalton Soccer League, організувала порядкування “Українського Городу” при Cleveland Cultural Gardens, збирала гроші для вояків в АТО.

У своїй парафії Богданка помагає там, де тільки може – варить рибні обіди під час посту, організує лекції писанчарства під час стійки при Божому Гробі, вчила катехизацію і т. п. Також Богданка щорічно їздила на табір церковної молоді.

Зв’язкова 28 куреня УПЮ Станиці Клівленд ст.пл.гетьм вірл. Таїса Заперник-Бей, ШОК про Богданку:

Своєю поведінкою та працею Богданка постійно показує свій сильний характер та прихильність до пластового закону. Богданки ініціатива до юнацької програми, праця в проводі куреня і гуртка та взірцева постава є доказом її любови до Пласту. Її особисте і громадське життя, пластова постава та характер, дає підставу Пластовому Проводові Станиці Клівленд переконання, що, як Гетьманська пластунка-вірлиця, Богданка принесе честь і добру славу Українському Пластові, і що вона працюватиме для добра Пласту і Українського Народу.

Джерело: ГПБ, протокол ч. 2 від 21 квітня 2020 р.

Share This