Табори закінчуються, але спогади і пам’ятки тривають все життя!

ст.пл.гетьм.вірл. Андрея Пенцак, Гр., Референт Преси

Цього року Пластунам в Америці вдалося провести табори особисто, і вони успішно закінчилися! Таборовики та булави мали змогу разом і безпечно провести час в природі.

На оселі “Вовча Тропа” було переведено шість таборів. Коменданти новацтва були ст.пл. Наталка Цюваник, ЧП (новачок) і ст.пл. Адріян Петриків (новаків). Коменданти юнацтва були ст.пл вірл. Христина Ґлух, ЧП (юначок) і ст.пл. Борис Хабурський, ХМ (юнаків).

Додатково відбувся табір старшого юнацтва “Ю2”. Цей табір унікальний, бо є мішаний і переважно включає пластунів, котрі переважно таборують на других пластових оселях. Через пандемію не було таборів минулого 2020 року і тому цього року були два етапи Ю2 – ті котрі мали відбути Ю2 в 2020, і ті, котрі мали відбути цього року. Ю2 2020 провадили спів-коменданти ст.пл. Андрій Лазірко, ХМ, і ст.пл. Шеймис Келегер, СМ. Комендант табору Ю2 2021 провадила ст.пл.вірл. Діяна Завадівська.

На оселі “Новий Сокіл” табори є мішані, тобто був один новацький табір та один юнацький табір. Комендант табору новацтва була ст.пл. Юліянна Ликтей, а комендант юнацтва – ст.пл. Роман Онишкевич.

На оселі “Писаний Камінь” були чотири табори – два новацькі і два юнацькі. Коменданти новацьких таборів були ст.пл.вірл. Аня Оришкевич (новачок) і ст.пл. Максим Мирфі (новаків). Коменданти юнацьких таборів були ст.пл.Александа Гамільтон (юначок) і ст.пл.скоб Микола Мурський (юнаків).

Окрім окружних таборів, відбулися вишколи, спецтабори та віртуальні заняття. Новацький вишкіл провадила ст.пл.вірл. Оленка Гладка, Гр. на оселі “Писаний Камінь”, перед початком окружних таборів.

Міжкрайовий вишкільний табір “Школа Булавних” (ШБ), цього року відбувся на оселі Новий Сокіл і ним керувала ст.пл.геть.вірл. Ляриса Ворик, Кн. Міжкрайовий вишкільний табір “Лісова Школа” відбувся в Гантері, Ню Йорк і ним керував пл.сен. Тиміш Ганкевич, ОХ. Курінь “Чорноморці” провадить Морський Табір (МТ), 7-14 серпня. Комендантом МТ, що називається “Капітан”, був ст.пл. Стефан Слабіцький.

Для тих, котрі не могли відбути табори особисто цього літа, також відбувся віртуальний табір від 25 до 31 липня. Ст.пл.вірл. Соломія Хтей провадила новацтвом і ст.пл.гетьм.вірл. Софія Шиприкевич провадила юнацтвом.

Перед тим що новак заходить в кухню, треба вживати hand sanitizer! Кожен табір і кожна оселя дуже серйозно ставилися до безпеки і чистоти!

Після року очікування, таборовики цього року нарешті змогли з’єднатися, і безпечно проводити час разом!

Юначки показують болотняні руки після гри відбиванки на майдані після дощу!

Учасники Лісової Школи з булавою на брамі, яку учасники збудували під час табору!

Перед табором всі учасники здали негативний тест на Ковид-19, і провід табору вимагав щоб всі на таборі мали щеплення. Тому на Школі Булавних було вільно таборувати без маски!

Юнаки машерують в лавах під час впоряду – де вони вправляють єдність і дисципліну!

Відкриття Крайового Віртуального Юнацького Табору

Share This