Зимова Мандрівка Пташат проводиться уже четвертий рік поспіль. І втретє – це не просто теренівки та майстерки, а навчання з інструкторами гірськолижного спуску.

«Цьогоріч, через карантин, вперше мандрівка тривала лише один день, – розповідає комендантка заходу пл. сен. праці Ольга Кальбус, ЧХ. – Та погода й сніжні умови, а найбільше – самі родини пташат і власники лижного курорту «Казкова Поляна» сприяли тому, аби 87 пташат з родинами почувалися весело та комфортно. Лише уявіть собі, пташатам на поталу було віддано аж два ратраки – монстри, що вирівнюють снігові схили! Звісно, під наглядом батьків та в межах безпеки.» Та чого приховувати – того дня саме пташачий рід заполонив усі схили і виямки Казкової Поляни, що за 35 км від Львова.

У суботу, 6 лютого 2021 р., завданням пташат було дістатися Північного та Південного полюсів, дорогою експериментуючи з льодом, тренуючись підійматися та спускатися на лижах, створюючи музику на кольорових бурульках, годуючи зголоднілого ведмедя (це був переодягнений батько пташатка Квітки) чи намагаючись довезти ікру лососів на упряжці складеній із самих пташат. На полюсах пташат очікувала Фея Полюсу, яка запросила до своєї полярної станції на екскурсію та показала чарівні зимові експерименти.

В Антарктиді мешкає самотній Пінгвінчик, а в Арктиці – Біла Ведмедиця, які прагнуть знайти друзів! Тож саме сміливі пташата взялися протоптати стежки з одного й іншого полюсу, аби обидва самотніх звірятка могли зустрітися саме тут – у Казковій Поляні! І це диво сталося!

Текст: комендантка Мандрівки пл. сен. праці Ольга Кальбус, ЧХ.

Відео Зимової мандрівки: пл. прих. Мар’яна Зінчик.

Share This