У зв’язку з подіями, що відбуваються у Криму, керівництво Пласту – Національної Скаутської Організації України звертається до української спільноти.

Незважаючи на заяви окремих осіб в Криму та представників сусідньої держави, Пласт і надалі вважає Крим територією України, а відповідно і надалі підтримує стосунки з місцевими осередками Пласту у Криму та Севастополі.
Діти, молодь та дорослі особи, які є членами місцевих осередків в Криму та Севастополі, і надалі є членами Пласту – НСОУ.

Дорогі подруги і друзі пластуни, батьки та члени Пластприяту в Криму, будьте певні, що ви і надалі користуєтеся відповідними правами і є членами пластового товариства на рівні з іншими регіонами України. Запрошуємо вас брати участь у заходах, акціях та конкурсах Пласту, незважаючи на складну ситуацію на півострові.

Також нагадуємо, що родини пластунів в інших регіонах готові забезпечити тимчасове місце проживання для сімей з Криму, які вимушені виїхати у зв’язку з подіями. Детальна інформація є на Пластовому порталі.

Керівництво Пласту закликає усі всеукраїнські дитячі та молодіжні організації звернутися до своїх осередків у Криму з подібними заявами і таким чином публічно підтримати територіальну цілісність України

Слава Україні!

Share This