7 травня 2016 р. делегація пластунів з України відвідала Стокгольм та мала зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України у Королівстві Швеція п. Ігорем Сагачем, що її організували шведські пластуни на чолі з Мотрею Федорів-Яремко.

Зустріч відбулась у центрі столиці Швеції біля Kulturhuset (Будинок культури Стокгольму), п. Ігор Сагач провів для пластунів надзвичайно цікавий історичний екскурс про відносини між Україною та Швецією від часів Київської Русі і до сьогодні. Приємною виявилась також мандрівка історичною частиною Стокгольму та невеликий пікнік, який зорганізували пластуни Швеції з нагоди зустрічі.

Висловлюємо щиру подяку Послу України у Королівстві Швеція п. Ігореві Сагачу, а також голові осередку Пласту у Стокгольмі пл.сен. Мотрі Федорів-Яремко та виховникам – подрузі Ірині Пришлівській та пл.сен. Романові Нагуляку і всім пластунам та їх батькам за теплу і приємну зустріч у Швеції.

ст.пл.вірл. Уляна Кропанцева, Міжнародний секретар Пласту:

6-7 травня делегація України провела спільну зустіч з пластунами діаспори в Стокгольмі. Неабияким успіхом для нашої організації стала зустріч з послом України в Швеції, який не лише без будь-яких упереджень зустрівся з пластунами, але й ознайомив нас з позитивними змінами та вирішальними позиціями Швеції щодо підтримки України та її інтеграції до Євросоюзу.

Теги:
Share This