Найважливіше для кожного нового пластового осередку – налагодити систематичну виховну працю. Це, звично, складне завдання для виховників, братчиків та сестричок. Але пластуни з осередку у Парижі з цим завданням справляються на відмінно і провели вже сьомі свої сходини.

Наші перші цьогорічні (2020 рік) сходини минули як завжди весело та насичено! Новаки з рою “Білі тигри” обговорили важливість єдності команди, розпочали підготовку до виборів ройового, награлись, змайстрували квіти з паперу та продовжили підготовку до здачі вмілості “Мандрівник по Україні”.

Найменші пластуни – новаки та новачки – поговорили про щоденні добрі справи та виготовили свій власний щоденник добрих справ! Під час підготовки до вмілості “Казкар” вони познайомились з українськими народними казками та послухали казку “Ріпка”.

Юнаки ж поговорили про те, яким має бути ідеальний пластун та, навіть, намалювали його, потім вони згадали про організацію країв та осередків. А наші юначки дізнались про те, що таке вмілості, розповіли про свої хоббі та навчились шити!

Джерело: Пласт у Франції

Share This