Уявіть собі, під час карантину пластуни з цілого світу взяли участь у віртуальній мандрівці по всій Україні із Бучі в Краматорськ при цьому відвідавши кожне місто у якому є осередок Пласту. Відбулось це все звичайно, віртуально!

В кінці вересня, після успіху першої віртуальної мандрівки “Лондон-Буча”, у пластунів станиці Лондон виникла ідея придумати ще одну мандрівку. А так як в той час ми проводили спільні сходини з пластунами станиці Краматорськ, ідея маршруту з’явилась сама собою. Ось так і появилась наша мандрівка 2.0 “Буча-Краматорськ”. І підрахувавши кілометраж, довжина маршруту виявилась біля 9,000 км.

П’ятого жовтня (перший день марафону) до нас приєдналось багато нових учасників. А за перші сім днів, пластуни з усього світу пройшли та пробігли більше однієї тисячі кілометрів! В загальному до нас приєднались учасники з трьох континентів і таких країн як: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія, Єгипет, Канада, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина та Україна.

Навіть за часів пандемії учасники були настільки активними, що вже після третього тижня було подолано більше половини шляху – 4,555.34 км! Для кращого сприйняття інформації було створено дві мапи світу на яких окремо показували відстань яку проїхали та пробігли учасники з кожної країни. І як виявилось, показники в Україні були найвищими майже протягом усього марафону, а у США ну дуже вже полюбляють їзду на велосипедах.

Події розвивались так шалено, що ми ледь встигали підраховувати кілометри і завершили мандрівку вже за 7 тижнів перевершивши усі очікування; адже колективно, ми проїхали та пробігли 9,650.15 км!

На даний момент, ми усі чекаємо сюрпризу на честь завершення мандрівки від станиці Краматорськ який вони нам пообіцяли. Тому, це ще не кінець цієї історії. А щоб ви не сумували, ось вам трішки марафонської статистики 😉

P.S. Якщо ви не можете жити без спорту так само як і ми, приєдуйтесь до нашого передріздвяного фітнес-марафону. Усі деталі на нашій фейсбук-сторінці “Пласт Лондон”.

Матеріал: пл. розв. Соломія Петріна

 

Share This