Після Різдвяного Богослужіння в ризькій парафії УГКЦ 25 грудня 2021 року до парафіян та усіх охочих перебрати “Вогонь любови та добра” завітали пластуни (українські скаути) латвійського осередку Пласту та передали парафії Вифлеємський Вогонь Миру, а також подарували парафії чудовий пластовий декор для ялинки від Koza Dereza Manufacture.

Цього року Вифлеємський Вогонь Миру потрапив до латвійських українців тернистими шляхами: замість того, щоби ми перебрали його у Відні, де традиційно організується урочиста церемонія передачі символічного вогню з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі, вогонь нам надіслали літаком друзі з Пласт Бориспільщина (дякую Maria Budzak та Yulia Maximenko!), а також поділилися дружні латиські скаути у Ризі, що отримали його в Литві.

Отже, той самий вогник, яким традиційно діляться у Різдвяний час з усіма, хто хоче його прийняти та почути звістку про народження Спасителя, двома різними шляхами знову з’єднався у Ризі!

Вифлеємський Вогонь Миру постійно перебуває у ризькій парафії УГКЦ за адресою: Pils iela 5, Rīga, де його можна взяти до своїх домівок по неділях (Літургія о 10 год.) або в інший час (контактуйте з парохом Роман Сапужак).

СКОБ!

Христос народився!
Славімо Його!

Джерело: Пласт Латвія

Share This