Сьогодні 108-ма річниця найбільшої скаутської молодіжної організації України – Пласт. Міністерство молоді та спорту приєднується до численних привітань та побажань розвитку та процвітання організації. Нам надзвичайно приємно бути причетними до історії успіху організації та бачити, як зростає потенціал Пласту, а його членами стають все більше молодих українців в усіх куточках нашої держави.

Від імені Уряду України вітання Пласту передає Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль: “12 квітня 1912-го року у Львові вихованці скаутської організації склали свою першу присягу. Цей день в Україні заведено вважати Днем народження українського Пласту. Радий, що минулого року держава нарешті визнала національний скаутський рух. І Уряд як найвищий виконавчий орган сприятиме його підтримці та подальшому розвитку”.

Місія Пласту: через цікаві і веселі заняття, таборування та змагання виховувати фізично, духовно, морально здорову та патріотичну молодь, яка б виростала на дорослих людей, а вони відігравали б активну, а часом керівну роль у різних сферах нашого суспільства – це один з ключових факторів успішного розвитку України. Виховання свідомих громадян – це наше спільне завдання, і ми вдячні Пласту за відданість справі, віру та незламність духу.

Історії успішних вихованців Пласту надихають та мотивують не опускати рук, коли важко, постійно займатись саморозвитком, творити добрі справи на благо розвитку України.

Символічно, що цього року святкування 108-ї річниці від дня складання першої Пластової присяги припадає на Вербну неділю, день коли душа наповнюється радістю та сповнюються надії. Тож нехай життя всіх юнаків та юначок, виховників, інструкторів, волонтерів та всіх, хто причетний до Пласту, буде таким же світлим, як цей весняний день. Бажаємо вам міцного здоров’я, процвітання та здійснення найзаповітніших мрій.

Любі друзі пластуни, бажаємо вам бути:

Сильним розумом та тілом,
Красним душею,
Обережним у своїх задумах та планах,
Бистрим у думках та ділах.

СКОБ – велика пластова родина!

Джерело: сайт Кабінету Міністрів України

Теги: ,
Share This