Вийшло нове число “Вісника” Пласту в Австралії за 2020 рік.

Від імені Крайової Пластової Старшини, я тепло вітаю пластову родину Австралії з випуском першого вісника 2020 року. Цей рік пандемії був один з найважчих у живій пам’яті. В умовах карантину Пласт в Австралії мусів стати гнучким і креативним, щоб тримати живий зв’язок із своїм членством.

Пластування за допомогою мережі стало необхідно, щоб продовжувати діяльність організації, не забувати один про одного, та з’єднувати нашу молодь в Австралії творчими засобами.

ZOOM став інструментом, без якого не відбувалася пластова програма. Ми стали організаторами та свідками першого в історії все-Австралійської «Віртуальної ватри», Свято Юрія та Свято Покрови – все онлайн. В Брізбейні станиця створила вмілість “Епідемієзнавство” для новацтва та юнацтва. У Вікторії перевели конкурс з вирощування буряків, та таборували вдома. В Сіднею, станиця планує перевести літній табір в рамках правил безпеки ковіду.

Наші акції підтримують дружні зв’язки по цілій Австралії. Тішить, що тяжкий карантин минув у Вікторії й країна повільно сунеться до нової норми повсякденного життя. Коли розмірковуємо про ближче майбутнє, дві точки пластового закону спадають на думку – “Пластун дбає про своє здоров’я, і Пластун доброї гадки”.

Під час пандемії дбаючи про своє здоров’я та тримати гігієну без обговорень. Але час настав мріяти про кращі часи поміж природою, відновлювати дружні зв’язки в куренях і станицях, планувати майбутні імпрези, та розмірковувати нові програми для таборів і терени для мандрівок. Разом, ми знову увійдем у звичний ритм пластування.

З дружнім привітом, С.К.О.Б!
пл. сен. Пилип Ботте ЛЧ голова КПС Австралії

Share This