Крайовий табір УПН – “Як у Цирку”, Сокіл, Вікторія 2013-14 рр.

З 26 грудня 2013 по 3 січня 2014 відбувся Крайовий табір УПН – “Як у Цирку”, на Оселі Сокіл, у Вікторії, Австралія. У новацтві було до 12 учасників, всі з станиці Вікторії, та 8 виховників (ст. пл. Андрій Радіон ЛЧ, ст. пл. Наталка Кострабі Вер, ст. пл. Роксоляна Суховерська СВ, ст. пл. Никола Кострабі, ст. пл. Данило Гесит, ст. пл. Александра Суховерська СВ – Сідней, ст. пл. Тамара Супруненко СВ – Сідней, ст. пл. Томас Мілєновіч – Брізбен).

До програми табору увійшли: традиційне пластування, різні зайняття на темі цирку, вмілості гімнаста, любителя настільних ігор та фотографа. Новаки і новачки змайстрували браму, вивчили нові пісні, придумали власні настільні ігри, вивчили і презентували гімнастичні вправи, готували різдвяні декорації, брали участь у вогниках, плавали в басейні, ловили річкові раки, ішли на мандрівку, де ночували в природі в наметах і готували власну вечерю.

Наступні новаки і новачки отримали під час табору жовті хустки і склали заяву вступу до Пласту: Катруся Баркер, Ніна Костка, Калина Когут, Оля Фіґурек, Дем’ян Фіґурек, Пайдж Яременко, Максим Яременко. Найкращий новак – Йосиф Адаміч.

Складаємо щиру подяку команді – головному комендантові пл. сен. Давидові Геситу, заступникові комендантові пл. сен. Юліянові Ґродзіцькому ЛЧ, комендантові УПН і пташенят – ст. пл. Андрієві Радіону, братчикові пташенят – ст. пл. Николі Кострабі, кухні, всім організаторам, помічникам, батькам та учасникам табору. До зустрічі наступного року!

 Табір пташенят

В рамках Крайового Новацького Табору, також відбувся табір пташенят від 28-го по 31-го грудня, 2013р. В програмі брали участь до 14 пташенят у віці 3 місяці до 5 років, з їхніми батьками. Головним братчиком був ст.пл. Никола Кострабі. Мами і тати також помагали з програмою. Підчас табору пташенята майстрували прикраси на ялинки, малювали, прикрашували тістечка. Також їхали на екскурсії ловити річкові раки та до басейну разом з новацтвом, та брали участь в новацьких вогниках. Дякуємо всім помічникам і запрошуємо інших сімей приєднатися до нашого кола при кінці 2014р.

 Крайовий Юнацький Мандрівний Табір

З 26 грудня 2013 по 4 січня 2014 відбувся Крайовий Юнацький Мандрівний Табір – ‘Гей-гай, хвилю тримай’, в околиці міста Portland, у Вікторії, Австралія (приблизно 5 годин їзди на захід з Мельборна). На табір приїхало 27 юнацтва з Мельборна, Джілонґу та Сіднею.

Різноманітна програма віддзеркалювала мету табору – “ти можеш відшукати те що хочеш знайти“: 4-деннa мандрівкa, канойкарство, surfing, морська навігація. Відгуки учасників були дуже позитивними!

Висловлюємо велику подяку всім хто помагали з зорганізування табору:

  • Комендант – ст. пл. Іванка Бучма (Верх.)
  • Булава – ст. пл. Микола Матишак (БМ) ст. пл. Женя Скоробагата (Верх.) ст.пл. Павло Бучма (ЛЧ) ст. пл. Данило Магаляс (ЧМ) ст. пл. Софія Любченко ст. пл. Олеся Фединська
  • Інтендантуру очолювали пл. сен. Пилип Ботте (ЛЧ) та ст. пл. Адріян Магаляс (ЧМ).
Share This