Закінчився 2014 рік і пташки з Буенос Айресу, що в Аргентині, відбули 10 сходини. Між цим відбулось і Святкування Дня Дитини та Перші Велоперегони для пташат у Пластовій Домівці. Але, надійшло літо і пташата, а також батьки і сестрички почали думати про табір 2015 року!

Поїхали 10го січня до Пластової Оселі “Ненаситець” у Пунта Індіо, Буенос Айрес – Від нашої Пластової домівки 140 км. на березі Ріо де ля Плата. Тут саме вже таборувало новацтво! Пташата мали нагоду слухати гарні розповіді, майстрували хатинку для пташки, а також робили гарну футболку!

Мали багато ігор (також у воді), мали час на спорт, будували вогник, співали пісні і пізнали новаків та новачок на таборі.

Під час вогника сестричка розказала історію відвідин пластунів з Марсу нашого табору. Вони подарували нам “місячний порох” і треба було його кидати у вогонь на щастя… а вогонь від радости чарівно відроджувався!

Пташата і батьки були дуже захоплені і здивовані!

У неділю 11го січня, сестрички зорганізували прогульку на пляж ріки Ріо де ля Плата! Мандрували і співали… і гарно змучилися!

Потім, разом з новацьким закрили табір, але найхто не хотів роз`їжджатись!

Але скоро настане час, коли наші пташата виростуть великі і полетять до Уладу Пластунів Новаків і Новачок!

Сердечно дякую за співпрацью геть ст. пл. Насті Аґрес та геть. пл. сен. Наталці Липиньскій, а також батькам, що так гарно з нами забавлялись!

До Зузтрічі!
Ціп Ціп Ціп!

ст. пл. С.О. Мар’яна Андрусяк, Верх

Фотографії пл. сен. Нестор Павлишин, СМ

Share This