СКОБ, Дорогі Друзі,

Оскільки ми не можемо цього року зустрітись, як зазвичай у Відні на МПЗ, потиснути одне одному руки і обмінятися подарунками вживу, ми вирішили з’єднати пластунів у Європі в трошки більше матеріальний спосіб, ніж вже звичні для нас онлайн зустрічі. А самe – старою доброю забавою у Таємного Миколая. В добу розвитку кур’єрської доставки і онлайн ресурсів враз з пластовою креативністю то певно не буде аж такий страшний виклик, а навіть величезна приємність 😉

Цього року темою буде трошки перефразована точка Пластового Закону – Пластун любить природу і дбає про неї.

Крок перший. Заповніть будь ласка цю форму до суботи (28 листопада 2020, 23:59)

Крок другий. У неділю раненько 29 листопада вишлемо всім зголошеним посилання до гри. В ньому можна буде вказати свої побажання для подарунків. Кожен учасник може вписати свої побажання (ви їх побачите при жеребкуванні після запуску гри) в посиланні в грі, але не мусить – в цьому випадку Миколайко мусить бути більш творчий і креативний.

Певно цікавить вас, що може бути подарунком. Відповідь не буде однозначною – може то бути щось матеріальне, але не мусить: може то бути книжка, нашивка, сертифікат на посадку дерев у Бразилії, або ручної роботи торба на закупи з лілейкою – то все ваша фантазія відповідно до нашої теми цього року.

Крок третій. Як учасникові прийде подарунок тоді мусить його запостити на фейсбуці, позначаючи людину, яку думає, що є його Таємним Миколайком з гештегом #2020ТаємнийМиколайкоЄвропи. Закінчуємо гру до Католицького Різдва, але постарайтеся вислати подарунки кілька днів до Миколая (19 грудня).

Заохочуємо всіх в малих пластових групах, а також краї з Євросоюзу до участі. А навіть, якщо ви є одиноким Пластуном чи приятелем Пласту і ще досі не є в нашому гурті – то не біда – буде прекрасна нагода познайомитись.

Поїхали!

Джерело:

  • Координаційний Центр Пластових Груп в Європі
  • З будь якими питаннями звертайтесь до Оленки Слободяник (olenka.slobodjanyk @ gmail.com).
Share This