Юнацький гурток “Хитрий лис” та новацький рій “Швидкі єноти” провели спільну прогулянку зі спортивним “присмаком”: спільне катання на роликових ковзанах та невелику піонірку на околицях Риги.

А було це так:

  • ми вчили один одного їздити на роликах і робити це безпечно (до слова, початківці на роликах новацька сестричка (виховниця) Олена та пластунка юначка Даша уперше каталися по гірках настільки сміливо, що аж дух захоплювало!
  • насолоджувалися буттям разом у русі та свіжим повітрям;
  • юначка Анна-Марія (наша експертка у вузлах) зорганізувала нам невелику піонірку;
  • після співаної молитви та благословення отця-капелана ми дружньо спожили пікнічок;
  • пластун новачок Ілля своїм дроном не лише знімав усіх роллерів згори, але й зумів сам змонтувати відео, за що йому велике спасибі!
  • наостанок, новацька сестричка Наталя презентувала нам різні цікавущі українські книги для різного віку, які широ завдячуємо Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії.

То ж, того дня ми учергове на власному досвіді переконалися, що “сильно, красно, обережно, бистро” – то не просто слова!

Дякую усім за участь та світлини!
СКОБ!

P.S. Якщо ви або ваші діти бажаєте долучитися до наших пластових пригод або взнати про латвійський Пласт дещо більше, будемо раді розповісти та долучити – тут (повідомлення), e-mail: plastlatvija@gmail.com або за тел. у Ризі: 27746806.

Адже новий сезон пластування наближається блискавично!

Джерело: Пласт у Латвії

Теги:
Share This