3 квітня 2022, у неділю, скаути зі Slovenský skauting – Východoslovenská skautská oblasť та Пласт Словаччина – Станиця Кошице відвідали пластунів Ужгорода. Наші словацькі брати відзначили пластунів за їх активну працю в ці складні для всіх дні.

Юнацтво, яке найбільш активно залучалося до нашої діяльності за останній місяць, було відзначене відзнакою “7 лілій” шостого (з семи) ступеня. У Словаччині цю відзнаку отримують “за активність, зусилля та бажання, що виходять за межі звичайного обов’язку”. Ця відзнака, яка відзначає саме активність, а не якісь риси характеру. Її отримали Назар Патратій, Марк Різак, Юрій Фанта, Катя Захарова та Софія Яцканич.

Цією самою відзнакою, але вже сьомого, тобто найвищого, ступеня були відзначені Людмила Лівак, Ден Жарков та Іштван Удут.

Відзначення Золотого ангела отримала подруга Таня Гимон, Віктор Карабін, Наталя Король та Ден Жарков, які сумлінно виконують свою місію, яку не завжди всі бачать.

А Медаль Скаутської подяки отримали троє пластунів – Володимир Кравець, ВБ (станиця Кошіце), Людмила Лівак, Гр (станиця Ужгород) та Іштван Удут, ЛЧ (станиця Ужгород). Ця медаль вручається тим, які особливо допомогли скаутському руху (батьки, партнери, представники інших скаутських організацій).

Зустріч розпочалась зі святкової літургії, продовжилася гутіркою і церемонією нагородження. Після чого була вільна дискусія і смачний перекус.

Разом до перемоги!
СКОБ!

Джерело: Пласт Кошиці

Share This