Сходини в Варшаві в суботу 9 квітня 2022, скликані для розширення пластової виховної праці в столичному регіоні Польщі. Ст.пл. Ганнуся Тимець зібрала зацікавлених (головно пластунок які приїхали з дітьми з різних частин України – від Сум до Дніпра до Самбора – від часу вибуху війни).

Зголосилися виховники для створення 2 новацьких роїв і двох юнацьких гуртків до початку травня. Повідомлено також про крайове Свято Весни, яке відбудеться коло Катовіце 30 квітня до 3 травня.

Це тільки початок охоплення пластової молоді з України, яка опинилася в Польщі, як і тих тисяч дітей і батьків, які тут шукають організованих занять для української молоді. Польські гарцери пропонують цього літа надати логістику для 12 пластових під таборів на їхніх оселях.

Якщо взяти до уваги, що цілий Пласт Польща до 24 лютого мав менше ніж 200 членів і десь 20 активних УСП і УПС – то це тепер та пластова організація в світі, яка стоїть перед найбільшими викликами в охопленні переміщеної молоді. Тому, поряд з Україною, вони потребують нашої виховної та матеріяльної допомоги.

Джерело: Роман Ващук

Share This