Вітання всім пташачим родинам! Наші гніздечка розкидані по Україні, Європі і цілому світі, але ми всі однаково перебуваємо в очікуванні Різдвяного Дива. Нас об’єднує одна чудова традиція української коляди, яку ми підтримуємо, практикуємо і розвиваємо у пластовому середовищі. Щиро запрошуємо охочих долучитися до колядування онлайн серед Уладу Пластових Пташат.

Цей флешмоб покликаний покращити комунікацію між гніздечками пташат по всьому світі, а також спонукати інтерес до такої важливої частини української ідентичності, як Різдвяна Коляда.

Умови участі дуже прості.

Кожен край чи група обирає колядку, і компонує одне відео, де пташачі родини колядують. Враховуючи складності локдаунового часу і неможливість запису спільного колядування, крім коляди можна додати віншування, щоб долучилися всі охочі, якщо колядка коротка. Далі ви ділитися радістю з усіма іншими, постите це відео на пластовому ресурсі краю чи пластової групи. Супроводжуєте опис до відео хештегами #Пташатаколядують #пташатадевиє, а також інформацію про місце, де колядували пташата (Край, Станиця, Група).

Час акції з 25 грудня 2020 по 18 січня 2021. З усіма питаннями можете звертатися до пл.сен. Наталки Середи

Джерело: Пластові групи Европи

Share This