1-ого травня, 2020р.

Позиція Канади щодо проведення таборів підчас пандемії

Дорогі Пластуни!

Через COVID-19 пандемію, питання чи продовжувати плянування літних таборів стало зкомпліковане.

Протягом останніх кількох тижнів, ми були заанґажовані інтенсивними переговорами цею темою з канадськими станичними, членами Крайової Пластової Старшини та Крайової Пластової Ради та іншими. На підставі цих розмов, КПС Канада відкликає усі табори на 2020 рік.

Під цю поpу, переважаючі докази показують що є небезпечно і не дозволено підготовлятися до “нормального стилю” таборів в усіх провінціях Канади.

Нашим обов’язком, яке є глибоко вкорінене в нашій виховній праці, є подбати про безпечне оточення, щоб учасники приємо пережили цікаву пластову програму. Це наш прiоритет. Мета цього є передбачити ризики в систематичний і строктурний спосіб. Це є неможливе під цю пору через ризики здров’я, знанi і ще не знанi, повязанi з COVID-19.

Пласт підтримує найвищий зразок морального поведення і пошану для одиниць, суспільства і нашої країни. COVID-19 ситуація вимагає кожного члена нашої країни робити рішення з пошаною до себе і інших. Як пластуни ми є зобов’язані рішати правильно, і показати своєю поведінкою, нашy невпинну прихильність до наших кeрівних принципів.

Розуміємо що це сумна вістка для всіх що очікували табір з друзями. Тому мені приємно поділитися з вами що плянується унікальне літне пластове зайняття щоб усі в новацтві та в юнацтві мали можливість здобути вмілості підчас літа та додати до однострою відзначку що доказує що вони прийняли участь у пластовій програмі підчас літа. Очікуйте анонс про це зайняття.

Рівнож, працюємо з пластунами з інших країн щоб розглянути можливості про нові формати переведення вишколів. Спеціальну увагу звертаємо на вишкіл новацьких виховників.

Якщо ситуація з COVID-19 зміниться в даній провінції і уряд дозволить мати літні зайняття (наприклад, денний табір), ці можливості розглянуть поодинокі станиці, беручи під увагу всі обставини і ресурси.

СКОБ!

пл. сен. дов. Дарія Горбай, Тис.
голова, Крайова Пластова Старшина Канади

Теги:
Share This