Пластуни Латвії долучилися до благочинної ініціативи латвійського журналіста та друга України Атиса Климовичса та латвійських земессарґів (національних гвардійців) на підтримку українських військових.

Наприкінці грудня 2021 року активісти Zemessardze (Національна гвардія Латвії) оголосили про збір коштів на придбання позашляховика для потреб української армії. Була зібрана необхідна сума і днями машина поїхала до України.

На ініціативу зі збору коштів відгукнулися чимало людей та окремих організацій, зокрема: ПЛАСТ у Латвії, Центр культури Латвія-Україна, Товариство підтримки України, Парафія УГКЦ у Ризі тощо. Разом ми зібрали та передали чимало смаколиків, солодощів та грошей.

А ще наші пластуни намалювали малюнки та зробили патріотичні поробки. Напередодні від’їзду машини із Латвії в Україну парох Роман Сапужак від імені парафії УГКЦ у Ризі, що також зробила всій благодійний внесок у добру справу, подякував Латвії за підтримку та привітав латвійського журналіста Атиса Климовичса, який прийняв наші подарунки для військових і разом із представниками Національної гвардії Латвії поїхали до України.

Дякуємо Латвії за підтримку!

Джерело: Пласт Латвія

Теги:
Share This