Триває третій Український Жіночий Конгрес. Його учасниці — Ребека Хармс, Марина Порошенко, Олена Зеркаль, Оксана Сироїд, Олена Зеленська… і Анастасія Слюсаренко, голова львівського осередку Пласту 🔥

“Пласт, найчисельніша молодіжна організація в Україні, відіграє велику роль у позашкільному вихованні української молоді. Мета Пласту — виховувати провідників українського суспільства», — каже Анастасія.

Молодь в Пласті розвиває свої інтелектуальні, фізичні і провідницькі здібності згідно з віковими потребами. Пластовий Закон — це той ціннісний орієнтир, який формує особистість 

Анастасія, як представниця Пласту, поділилися досвідом, як ми працюємо з молоддю у нашій організації. І відбулося це, напевно, у найцікавішому з можливих варіантів — панельній дискусії. У ній, зокрема, взяли участь міністерка освіти та науки Ганна Новосад, засновниця “Освіторії” Зоя Литвин, депутатка Інна Совсун.

Ефективність пластового підходу до роботи з молоддю перевірена роками. І підхід цей справді ефективний: вклад пластунів та пластунок у розвиток України величезний. Ми робимо усе, щоб поширювати наші ідеї, ділитися досвідом на усіх можливих рівнях та впливати таким чином на виховання молоді в Україні.

Джерело: Пласт – український скаутинг

Теги:
Share This