Вітаю всіх! Я Дмитро Малик, пластун зі станиці Пласт Вінніпеґ. Ось сьогодні мені прийшла думка створити віртуальний шаховий клуб ♟ для пластунів та приятелів Пласту. Якщо вам близький дух та принципи Пласту, ви зацікавлені навчитись грати у шахи, чи просто провести час за грою з іншими, приєднуйтесь.

Гра у шахи розвиває аналітичне мислення, логіку та просто приносить задоволення. Шахи доступні будь-кому у будь-якому віці та можуть легко об’єднати різні генерації гравців-пластунів.

У клубі ми можемо:

  • грати один з одним, коли є вільна хвилька у швидкі “бліц-шахи”
  • проводити денні турніри
  • зустрічатись та знайомитись на віртуальних шахових турнірах наживо
  • ділитись різними новинами та досягненнями
  • станиці, курені можуть організовувати внутрішні турніри (напишіть мені приватно і я додам вас до адміністрації клубу).

Бачу цей клуб як один з допоміжних інструментів для розвитку вмілості “Шахіст”.

Наша сторінка на фейсбук

Платформа chess.com дозволяє безкоштовно навчатись та практикувати грі у шахи як через лептоп, так і через застосунки (аплікації) на смартфонах Android та iPhone. Просто зайдіть до вашого apple store та знайдіть за пошуковим словом “chess.com” відповідний застосунок.

Протягом кількох наступних тижнів чи місяців я буду активно поширювати цю ідею у пластовій спільноті Канади, щоб залучити якомога більше людей. А також буду ділитись новинами з вами.

Маю надію, дуже скоро у цьому клубі будуть десятки пластунів від новацтва разом з батьками, юнаків та юначок, а також пластунів-сеньйорів та просто прихильників Пласту віком від 6 до 100+ років!

Поки всі шукають “інвайти” до нової соціальної платформи, приєднуйтесь до шахового клубу пластунів Канади 🙂

Приєднатись до шахового клубу можна через посилання  або знайти клуб “Plast Chess Club” через сайт (додаю скрін)

Увага! Шаховий клуб доступний через браузер, і через смартфон-аплікацію.
1) Для приєднання через браузер, просто йдіть через це посилання 

2) Для приєднання через смартфон:
– встановіть застосунок/додаток chess.com
– клікаєте New Game – Tournaments – Daily – меню біля лого chess.com (вверху зліва) – Connect – Clubs – шукаєте Plast Canada

Будь ласка, напишіть кілька слів про себе на стіні клубу, як тільки приєднаєтесь. Дякую.

Буду дуже вдячний друзям-пластунам Канади та прихильникам Пласту, батькам пластунів, якщо вони приєднаються до поширення цієї ідеї у своїх осередках та соціальних мережах.

СКОБ!

Джерело: Дмитро Малик

Share This