27 вересня 2020 року відбулися в станиці Сієтл перші пластові новацькі віртуальні сходини. Наші два рої, “Морські Коники” та “Орки”, разом зібрались на Зум, щоб розпочати наші сходини. Діти мали нагоду знову побачити один одного та познайомитись з новими товаришами.

Ми розпочали наші сходини знайомством. Виховники створили слайд-шоу, де вони показували дітям різні фотографії про себе. Вони також додали фото з їхніх найкращих споминів у Пласті та в новацтві. Після цього кожний, хто був присутній на нашому зум-дзвінку розказав, як називається, скільки років, і що він робив цього літа. Це була фантастична нагода, щоб дізнатися хто має спільні інтереси один з одним.

Після того, як всі познайомились, діти мали заняття, яке називалось «Покажи та розкажи». Кожна особа показувала один предмет, який є дуже цінний для неї і розказувала чому вона цю річ так любить.

Нам дуже сумно, що не можемо в даний час збиратись разом і бавитись, як колись, але всі мали дуже веселий час і створили нове, віртуальне товариство, з яким будуть провадити цей пластовий рік. Вже не можемо дочекатись до наступних сходин, де почнемо працювати над вмілостями!

Джерело: ст.пл. Соломія Хтей, Гніздова Станиці Сієтл, сторінка фейсбук

Share This