“Бажаю вам долати життєві виклики, ставати кращими, розвиватися, вдосконалюватися і наближатися до Бога”, — каже митрополит.

У своєму зверненні митрополит Епіфаній розповів про емоції із зустрічі з пластунами минулого літа, про дух братерства та дружби, що панує в організації. Це саме те, що об’єднує пластунів у всьому світі: спільні пригоди, дружба, взаєморозуміння.

Митрополит Епіфаній привітав Пласт із 108-літтям

Завтра — 108-ма річниця із заснування Пласту, українського скаутингу. Із цієї нагоди нас привітав Митрополит Епіфаній.“Бажаю вам долати життєві виклики, ставати кращими, розвиватися, вдосконалюватися і наближатися до Бога”, — каже митрополит.У своєму зверненні митрополит Епіфаній розповів про емоції із зустрічі з пластунами минулого літа, про дух братерства та дружби, що панує в організації. Це саме те, що об’єднує пластунів у всьому світі: спільні пригоди, дружба, взаєморозуміння.Підтримуйте Пласт, якщо ви хочете, щоб щире, свідоме та ціннісне середовище було доступне українській молоді: https://is.gd/plast_uaЯкщо ви також хочете привітати Пласт:👉 записуйте відеопривітання або пост-привітання 👉 публікуйте у своїх соцмережах👉 тегайте нашу сторінку або надсилайте нам.Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток України!

Posted by Пласт – український скаутинг on Friday, April 10, 2020

Share This