13-15 грудня 2019 р. у Відні відбулась Міжкрайова Пластова Зустріч представників осередків Пласту у Європі.

Третій рік поспіль край Австрія запрошує на свої терени усіх активних учасників пластових країв і груп Європи, щоб долучитись до події передачі Вифлеємського Вогню Миру і, при нагоді, подискутувати, поділитися здобутками та досвідом під час Міжкрайової Пластової Зустрічі.

Впродовж тьох днів гості мали нагоду насолодитися атмосферою різдвяного Відня, взяти участь в урочистій передачі австрійськими скаутами Вогню всім делегатам та обговорити фундаментальні засади Пласту під час сесії VI Пластового Конгресу, що відбувся в рамках цьогорічного МПЗ.

Модератором “Віденської” сесії Шостого Пластового Конгресу був пл.сен. Борис Франкевич, V. У цій сесії взяли участь члени УСП та УПС пластових осередків у Європі та представники Головної Пластової Булави.

В рамках сесії обговорювались та дискутувались питання про точки Пластового Закону та Пластової Присяги. Важливим стало також і обговорення питання стану та вживання української мови у країнах діаспори. Пластуни також обговорили і питання інклюзії в Пласті.

Під час недільної служби Божої Вифлеємський Вогонь Миру Пласт Австрії урочисто передав для усіх осередків Пласту та українській громаді міста Відень.

Повний фоторепортаж з МПЗ у Відні 2019

Share This