Після кожного такого заходу, який дістався Київській Чоті в спадок від Taras Sych, хочеться на кожній вулиці всім розповідати про те, що ми вчимо дітей любити авіацію, що є такий центр на вул. Мінській, де можна просто прийти і сісти за штурвал, що можна не відмовляти дитину мріяти стати пілотом, і що мрії збуваються.

Протягом дня пластуни і пластунки зі всієї України мали змогу політати на авіатренажерах, поспілкуватися з бортпровідниками Fly UIA , послухати гутірки про аеропорти, квадрокоптери, 3D моделювання за допомогою аерофотозйомки, запустити в небо ракету, провести хімічний експеримент та дізнатися ще багато цікавого та нового!

Дякую Чота Крилатих за найкращий провід, який здається може все – Khrystyna BorshchIvanna VaskevychIgor KondrashovAnastasia Hrushchenko. І Olga Yarynovska та Mykola Yarynovskyi за те, що познайомили нас з Sergii Prysiazhnyi і тепер ми знаємо що таке фотограмметрія, лазерне сканування, віртуальна реальність і за те, що наступні пару вечорів я буду сканувати всі предметив в себе вдома .

Також, я дуже рада, що не зважаючи на суботній ранок, дівчата Julia Chypak та Маргарита знайшли вільну годинку та розповіли нашим учасникам найцікавіше з професії бортпровідників.

Надзвичайно круто, що учасники приїхали з багатьох інших міст саме в київський авіаційно-космічний центр від Молодіжне авіаційне товариство, тому що це унікальне місце де готують справжніх інженерів та пілотів до кар’єри в авіації, тому ми дуже вдячні АКЦ та Hryhoriy Chornyy. Дякуємо і Vladimir Antipoff та Virtual Flight School за сертифікати на польоти на авітренажерах в музеї Авіації.

І Ателье печати на заказ за наші подяки, посвідки, сертифікати та наліпки 

Джерело: Анастасія Качмарик

Share This