GoCamp шукає волонтерів, які володіють англійською, німецькою чи французькою мовами та хочуть приїхати до України, щоб поділитися знаннями з цих мов, стати культурними послами та наставниками для українських дітей у літніх таборах по всій країні.

Волонтери GoCamp:

  • знайомляться з українською гостинністю і культурою, проживаючи у приймаючій родині;
  • мотивують дітей зламати мовний бар’єр, думати критично та креативно, бути толерантними та спілкуватися у багатокультурному середовищі;
  • приєднуються до глобальної спільноти GoCamp, що налічує більше 1,012 волонтерів з 72 країн та 160,000 українських дітей;
  • отримують надзвичайну можливість подорожувати з надважливою місією.

Волонтери можуть обрати будь-який зручний для себе заїзд. Заявки розглядаються по мірі надходження. Чим швидше волонтер заповнить анкету, тим більше в нього шансів зробити зручний географічний та часовий вибір перебування в таборах: 27 травня – 12 червня, 5-21 серпня, 2-18 вересня 2020 р.

Програма GoCamp діє за підтримки Міністерства освіти і науки України, Британська рада в Україні, Regional English Language Office Посольства США, волонтерів ООН, Французький Інститут в Україні, Інститут Гете в Україні та інші посольства і міжнародні організації.

Заявку та детальну інформацію можна отримати на веб-сайті проєкту.

Додаткову інформацію можна отримати тут:

http://globaloffice.org.ua/uk/nabir-volonteriv-rozpochato-gocamp-2020-v-ukrayini/

*

Share This