Керівники пластових осередків Львівської області слухали звітування проводу каденції 2020-2021, обирали нове керівництво та планували діяльність Львівської округи на наступний рік.

🔰На ОПЗ завітав перший окружний Львівської округи Ростислав Добош, який ділився згадками про створення округи, про роботу зі станичними ще у 2000-х роках.

Участь у з’їзді також взяв голова Пласту в Україні Станіслав Андрійчук, який розповідав про плани крайового проводу та запрошував взяти участь у КПЗ-2021.

🔰Референти підбивали підсумки своєї діяльності, розповідали, що вдалося зробити, і над чим варто ще працювати.

Так, найбільшим досягненням стала прийнята програма підтримки Пласту у Львівській області на п’ять років. Ще в березні обласні депутати проголосували за фінансову підтримку Пласту на Львівщині та створення Львівського обласного пластового центру. 💪💪💪

Цьогоріч на реалізацію всіх заходів, матеріальну частину та утримання центру було виділено більше 1 мільйона гривень.

🔰За короткий період провід округи зміг зареєструвати центр, полагодити всі юридичні та структурні питання і почати реалізовувати всі заходи. Так, цього року вдалося провести Окружну Передачу ВВМ, Окружне Свято Весни, Окружне Відкриття Пластового Року та інші акції.

🔰Традиційно референти організували вишкіл для нових волонтерів, що хочуть створити осередки у своїх міста – КВДЧ. Провели КВВ УПЮ, Окружний вишкіл комендантів таборів. Більше 8 вишколів для юнацтва, різного роду збірок. І головне – спільно зі станицею Львів відбулося 46 юнацьких таборів, 8 новацьких, 11 таборів для пташат. 👏👏👏

🔰Провід також працював над окружною домівкою. Вдалося оновити приміщення, залучити до занять 10 гуртків.

🤩Приємним бонус на ОПЗ було вручення відзначень членам станиць та осередків округи, які були комендантами та в проводі окружних заходів, станичних акцій та вели активну виховницьку діяльність.

🔰Цьогоріч також вдалося реалізувати організаційн політику Пласту. Спільно з крайовим проводом подати документи на створення нових відокремлених підрозділів, ліквідацію юридичних осіб, адаптувати оргполітику до реформи децентралізації. Розпочали роботу щодо співпраці з владами територіальних громад. Чимало станиць вже отримали фінансову підтримку. Багато готують свої пропозиції до бюджетів на наступний рік.

🔰Вперше цього року активно розвивала улад пташат. До команди залучили референта УПП, відбувся окружний табір пташат, утворилися нові гніздечка.

Не зважаючи на всі виклики COVID-19, Львівська округа продовжувала активно пластувати. Виховники проводили сходини (онлайн чи наживо), організовували вишколи, мандрівки, брали участь у національно-патріотичних, соціальних заходах громад.

🔰На ОПЗ обговорили і ті виклики, які стоять перед округою. Це залучення нових виховників, робота з волонтерами, створення нових осередків, кошти на матеріально-господарську частину, систематизація роботи виховних частин, завершення реалізації організаційної політики.

Вже новий провід буде працювати з тими питаннями протягом наступних двох років.

🔰Так, новою головою стала ст.пл. Ольга Приходько, Хурт, яка спільно з командою підготувала план розвитку округи на наступні роки. Бажаємо енергії та наснаги на реалізацію всіх задумів.

🔰Про те, хто став новими референтами округи повідомимо зовсім скоро у постах вже на сторінці Львівський обласний пластовий центр. Сторінка от-от створена. Тому чекаємо ваших лайків та підписок.

☝З’їзд відбувся з дотриманням всіх норм. Учасники мали сертифікат вакцинації або ПЛР-тести.

Більше фото за цим посиланням

Звіти Львівської Округи

Джерело

Share This