Бальзан Ростислав, син Любомири та Михайла Бальзанів (07.06.1999, м. Новий Розділ, Львівської обл. – 27.03.2022). Друг Ростик вступив до лав Пласту в Новому Роздолі 12 вересня 2012 р. Б.

Пластував у гуртку «Морські котики» куреня ч. 53 ім. Євгена Коновальця (виховник ст. пл. скоб Леонід Верестун). 14 липня 2014 р.Б. на станичному таборі «Чорторий» перед величчю Карпатських гір та серед гурту друзів склав Пластову присягу, що буде робити все, що в його силі, щоб бути Вірним Богові та Україні.

Учасник юнацького курінного мандрівного табору “Тилами Січових Стрільців” (2015 р.Б.) та крайового виховно-вишкільного табору «Легіон» (2015 р.Б.). Активно пластував орієнтовно до кінця 2015 р.

Закінчив Новороздільську загальноосвітню школу №3 ім. А. Гергерта. Після чого навчався в Академії сухопутних військ, де отримав офіцерське звання старшого лейтенанта, та донині виконував обов’язок захисту України. Служив командиром взводу танкової бригади.

Обороняючи нашу державу, загинув в бою за нашу Батьківщину виявивши стійкість і мужність 27 березня 2022 р. у 22-річному віці.

Його мати пишалася тим, що Він був нашим побратимом, що теж повпливало на Його рішення стати військовим.

Від імені всіх теперішніх і колишніх пластунів станиці Новий Розділ висловлюємо глибокі співчуття батькам, рідним друга Ростика. Ви виховали гідного Сина нашого українського народу. Пам’ятаємо Ростика цілеспрямованим, вольовим та сильним духом хлопцем.

Він не зламав своїх присяг…

Для нас Ти назавжди залишишся таким усміхненим та дружнім, якого пам’ятаємо.

Слава Україні!
Героям Слава!
Друже, СКОБ!

Тихо спи, без тривог…
З нами Бог!

Джерела: Пласт Новий Розділ, Пласт – український скаутинг

Share This