25 квітня 2022 пластовий осередок в Ґожові Великопольському відзначив 110 річницю з Дня Першої Пластової Присяги.

⚜️В рамках відзначення були пов’язані юнацькі пластові хустки пастунам-прихильникам та пластункам-прихильницям мішаного юнацького гуртка “Соняшники” (впорядник пл. сен. пр. Назар Яворський, ОХ) та проведено урочисту Пластову Присягу новацької виховниці та членкині проводу осередку ст. пл. Марти Городецької. Місцевий парох член ПластПрияту отець Іван Ядловський благословив пластові хустки, відповідно до Чину благословення пластових хусток створеного Капеланською Службою Пласту України.

З нагоди 110-ї річниці ДППП, за значний вклад у Пластову збірку гуманітарної допомоги для України, за всебічне сприяння розвитку Пласту в Ґожові Великопольському, за зразкову виховну діяльність проводом осередку були оголошені подяки пластунам та приятелям Пласту.

Між пластунами витала тепла атмосфера справжньої згуртованості, гордості та радості за наш пластовий осередок. День видався досить вітряним, проте, той вітер всі сприйняли як вітер добрих змін та перемог. Під завершення голова осередку пустив іскру натхнення в пластовому колі, бо багато вже зроблено – але скільки ще перед нами. А на завершення були пригощання “пластовими гніздечками” від нашої писарки Мар’яни Яворської.

🇺🇦 Святкування пройшло під гаслом: “Не зломимо своїх присяг, веде нас гордо вольний стяг до щастя, слави і свободи”.

Джерело: Пласт Польща

Share This