24 січня 2021 р. відбулася онлайн Різдвяна Свічечка Пластової Групи у Франції, у якій взяли участь пластуни з 8 країн Європи – Франція, Польща, Австрія, Україна, Великобританія, Німеччина, Нідерланди та Латвія (близько 80 осіб!). Ми надзвичайно вдячні усім пластунам, батькам, гостям та приятелям Пласту за участь та коляду у затишній пластовій атмосфері.

Традиційно Свічечка почалася з молитви та благословення, яку перевів о. Ihor Rantsya з Собору Святого Володимира Великого / Cathédrale Saint Volodymyr le Grand. Були запалені три свічки, і великою приємністю для учасників зустрічі були привітання від пластунів Владики Гліба Лончини та Владики Бориса Ґудзяка.

До нас також завітав вертеп з Відня та віншувальники з Нідерландів.

Учасники Свічечки мали можливість досхочу поколядувати разом із запрошеними Nataliya Kyyak, Jaroslaw Sapototzki, Ярославом Юрчишиним та Андрієм Спєхом, які виконали відомі, а також маловідомі колядки.

Дуже дякуємо пташатам (“Паризькі Дзьобики”), новацтву (“Спритні Вовки” та “Білі Тигри”), юнацтву (“Гальські Півні”) Парижа та їхнім виховникам за підготовлені віншування та щедрування. Також пластовим родинам Якимчуків за Щедрика та Анні-Марії Слівінській за виконання вірша про Різдво.

Ми вітаємо ще раз усіх з Різдвяними святами та бажаємо хорошого року! Сподіваємося, що наступного року зможемо поколядувати всі разом офлайн 🙂

Джерело: Пласт Франції

Share This