Шановні друзі,

22 cічня, в День Соборності України, Світовий Конґрес Українців проводить міжнародну акцію на підтримку України #StandWithUkraine та зупинити Путіна #StopPutinNOW.

Закликаємо українські громади та друзів України по всьому світу приєднатися до кампанії #StandWithUkraine #StopPutinNOW та продемонструвати свою підтримку українського народу, його права жити вільно та в мирі на власній землі.

Для максимального поширення інформації про російську війну проти України, пропонуємо перекладати і поширювати тези заяви Світового Конґресу Українців та використати банери, візуальні матеріали.

Повідомте, будь ласка, якщо у Вашій громаді відбудеться мітинг на підтримку України, молитва чи підсвічення українськими національними кольорами визначних місць – нашу координаторку зв’язків з громадами Євгенію Петрову yevgeniya.petrova@ukrainianworldcongress.org.

Надсилайте всі анонси, фото, відеоматеріали та згадки в медіа про цю подію координаторці комунікацій Ользі Доманській olha.domanska@ukrainianworldcongress.org

Ось як можна долучитися до міжнародної акції, якщо у Вашій країні є обмеження для зустрічей та проведення масових зібрань:

1. Завантажуйте банери міжнародної акції #StandWithUkraine – #StopPutinNOW
2. Сфотографуйтеся тримаючи одне з цих зображень
3. 22 січня поширте ваше фото на соціальних мережах з гештегами #StandWithUkraine #SayNotoPutin #StopPutinNOW #StoptheWARagainstUkraine
4. Зверніться з листом до свого обраного представника у владі і висловіть свою підтримку політичним позиціям СКУ. Шаблон листа доступний на сайті СКУ за цим посиланням.

Завантажити лист на підтримку позиції СКУ

Для інформування про війну проти України в соціальних мережах та в звертаннях до медіа у вашій країні проживання, пропонуємо поширювати дане відео англійською та французькою мовами.

Якщо бажаєте отримати таке відео з субтитрами мовою Вашої країни проживання, надішліть переклад тексту, який нижче на e-mail: olha.domanska@ukrainianworldcongress.org

У 2014 р. Росія вторглася в Україну
Понад 13 тисяч людей було вбито
Російський полігон біля Воронежа, Росія
Росія загрожує миру в Європі та міжнародній безпеці.
Суверенітет і незалежність України мають бути захищені.
Сьогодні час для світової спільноти допомогти Україні

Теги:
Share This