15 січня 2022 гніздечко “Маленькі Совенята” разом з пташатами з Берліна провели Свічечку. Під час акції була пряма пряма трансляція з Берліном, а двоє пташат були в гостях у “Совенят”.

Пташата накривали різдвяний стіл і ділилися своїми сімейними традиціями. Скатертина оберігає від злих сил та хвороб. В центр столу поставили свічку, яка символізує тепло, мир і злагоду. Не забули пташата розкласти під скатертину і на неї часник, щоб сім’я була здорова цілий рік, а ще монети, щоб рік був ситий і багатий.

Коли стіл був готовий пташата почали розкладати 12 страв. І дуже втішило: вони знали, що на Різдвяному тільки пісні страви, тому м’ясні страви, які ми їм пропонували, вони відклали в сторону. Ще одним грандіозним дійством був Вертеп. Пташата були ангеликами, пастушками і ще зірочкою.

Усі дружно колядували і всі мали слова. Було дуже натхненно і святково, наші найменші пластуни зуміли передати всю чарівність і енергетику Різдва. Після гарного Вертепу кожне пташа зробило ангелятко 🙂 Усі разом ми запалили свічки на усіх континентах за українців по всьому світу.

Впорядниця гніздечка #пташатаБерлін Христина Потоцька:

Серед пташат я маю псевдо Горобець Мандрівець через любов до подорожей. Як лиш дізналися про поїздку до Львова, одразу сконтактувалася з #пташатаЛьвів (ми використовуємо такі теги стосовно кожного осередку). Тому потрапила на чудову коляду від #пташатаНерозлучники під час станичної Свічечки, а також на різвяні сходини #пташатаСовенята.

Щиро дякуємо за чудову атмосферу, велику працю з Пташатами та за те, що сьогодні було все зроблене настільки з душею! А наші «Берлінські пташата» колядували разом з вами під час прямої трансляції! Для нас це зараз дуже важлива підтримка, бо знову багато хворих і діють обмеження.

Авторка: ст.пл. Христина Бей, ЛМ, впорядниця гніздечка «Маленькі Совенята»

Share This