15 лютого в Бучі відбувся Установчий з’їзд Київської округи Пласту – Національної скаутської організації України. Знаково, що така важлива зустріч пройшла у свято Стрітення Господнього.

До Пластового вишкільного центру, де проходив з’їзд, прибули представники мало не з усієї Київської області: Броварів, Богуслава, Білої Церкви,  Ірпеня, Бориспільщини, Вишгорода, Обухова, Василькова та Бучі. Делегати проголосували за створення відокремленого структурного підрозділу –  Київської округи молодіжної організації «Пласт – Національна скаутська організація України».

Учасники презентували діючі осередки області та обрали провід Округи.

Окружну Пластову Раду очолив станичний Василькова – Артем Щербаківський. До складу ради увійшли також Юлія Карпета – станична Вишгорода та Василь Пігович з Броварів.

Одностайно обрали і Окружну Пластову Старшину: головою став старшопластун зі станиці Буча Даниїл Майоров, референтом з розвитку – Богдан Іванько (друг Торвальд), а референтом з фінансових питань та заходів – Світлана Мотузка з Бориспільщини. Референтом УПЮ став Олександр Шеметун, станичний Ірпеня, а в.о. референта УПН та пташат – Оксана Ров-П’ятецька з Василькова.

З вітальним словом до пластунів Київщини звернувся голова ГПБ — Мирон Спольський та представник КРК Роман Орищенко.

Пласт вітає провід з обранням, а всю пластову громаду Київщини – з історичною подією, створенням Київської округи Пласту.

Джерело: plast.org.ua

Share This