10 листопада 2021 року осередок Пласту в Бельгії обрав новий провід на каденцію 2021-2022 роки.

До проводу ввійшли:

Голова пластової групи в Бельгії – пл. Сен. Оксана Сеничак, ЛМ.

Подруга Оксана з Пластом знайома вже понад 24 роки та має чи немалий досвід, адже пластує вона разом із всією сім’єю. У будь-якій справі Оксана любить чіткість, відповідальність та ініціативність, що й допомагає їй бути хорошим керівником. А ще вона ціле життя присвячує улюбленій справі – популяризації українства в Бельгії.

Заступниця голови – ст. пл. Анастасії Каюк

Подруга Настя – наймолодша в нашій команді, та не менш відповідальна! У Насті цілий багаж пластового досвіду, бо пластувала вона ще в Україні починаючи з 2010 року. Настя має талант до креативності та краси, та творить її навколо себе, за що її дуже вдячний гурток «Мексиканські кактуси».

Писар – ст. пл. Таня Закревська

Сестричка Таня – наш чудовий писар. Вона перфекціоніст у своїй справі. За нашими подіями та ростом можете спостерігати завдяки їй. Вже третій рік Таня працює із новацтвом і має свій рій «Веселі дракончики». Поза Пластом Таня дбає про здоров‘я тіла та духу, будучи фельдшером та масажистом за професією.

Скарбник – ст. пл. Богдан Курчук

Друг Богдан – наш скарбник. Окрім того, що любить рахувати, йому ще подобаються історія, література та фотографування. На таборі він не дає жодній страві провалитися, адже по професії Богдан кухар. Любов до Пласту з’явилася у 2018 році і відтоді Богдан пластує із своїм гуртком юнаків.

Джерело: Пласт в Бельгії

Теги:
Share This