10 квітня відбулася спільна зустріч пластунів Фінляндії з польськими друзями з Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Helsinkach, де ми мали нагоду краще познайомитися один з одним, поговорити про великодні звичаї та традиції Польщі 🇵🇱 та України🇺🇦, які виявляється дуже схожі, а також прикрасити вербові гілочки та зробити вітальні листівки й малюнки для захисників України.

Така акція листування на передову є вже гарною традицією пластунів Фінляндії і ми добре знаємо, як сильно це цінують, бо що може краще зігріти серце теплом, як дитяча щирість на папері з побажанням перемоги!✌️

💙💛
Сердечно дякуємо нашим справжнім друзям полякам за неймовірну підтримку України, за їхні добрі серця, тепло і обійми для наших вимушених переселенців, за все, що вони роблять для нас з перших днів війни! Ми завжди це пам’ятатимемо!

🤍❤️
Serdecznie dziękujemy za wsparcie Ukrainy, za dobre serca, ciepło i uściski dla naszych przesiedleńców, za wszystko, co dla nas robicie – to naprawdę niesamowite! Zawsze będziemy o tym pamiętać!

P. S. Щиро дякуємо нашій прекрасній майстрині Оксані за проведені майстерки.

Джерело: Пласт Фінляндії

Share This