Створювати власну казку, де немає жодних меж, ловити невпинний вітер за хвоста, насолоджуватись теплими вечорами, відчувати стихію сповна, веселитись з друзями, рятувати світ разом з Єті, навчатись чомусь новому, розкривати приховані таланти — і це лише декілька слів, якими можна описати зимовий табір «Брила».

«Брила» — місце, де зупиняється час і забувається про все. Є лише момент…4  рік поспіль ми відправимось у неймовірну подорож, де кожен знайде для себе щось неймовірне та неповторне і  закарбується в пам’яті на все життя.

Чим ми займаємось?

Наша мета забезпечити та розвинути всебічний розвиток, практичні навички учасників на схилах, пізнати  зимову стихію в засніжених Карпатах, організувати цікаві та пізнавальні тренінги з лещатарства, екології, ролі людини в житті природи. Весь цей процес відбуватиметься в ігровій формі.

Де та коли?

У прийдешньому 2019 році табір відбуватиметься з 2 по 8 лютого,у с.Орявчик,Сколівського р-ну,Львівської обл.

Як потрапити?

Для початку заповнити форму зголошення ,а далі з тобою зв’яжеться писар табору.

Досі маєш сумніви до того чи зголошуватись на табір? Ось декілька слів від наших учасників:

Для мене Брила – це друзі, приємні враження і те, чого я так сильно чекаю цієї зими)– Богдан.

“Для мене Брила- це сім днів серед засніжених гір в оточені найближчих людей, які можуть підтримати, допомогти та навчити кататися на лижах або просто стати хорошими друзями” – Тадей.

“Для мене це простір для творчості та багато-багато відповідальності.Брила це те місце,куди хочеться повертатись знову і знову.” – писар табору.

“Атмосфера табору була надзвичайно сильною й особливою. Я пластую майже 20 років і такі табори випадають досить рідко. Це було дуже емоційно і приємно” – капітан табору.

Маєш питання?

Пиши : Настя Бочан

Дзвони: 0988576500-Настя

А також слідкуй за нами у соц.мережах: фейсбуці та інстаграм!

Пластовий портал

Share This