Зимовий табір для дітей і молоді «Гра при столі» відбувся 1-4 лютого 2018 року в с. Насутов, Люблінське воєводство, Польща. Табір зорганізував пластун з куреня «Орден Хрестоносців» ст.пл.скоб Роман Задорожний ОХ. Учасники табору — фани «Гри Престолів» мали змогу відчути на собі легенди і байки Дж. Мартіна, автора бестселера про Сім Королівств.
Організатори зимового табору «Гра при столі» в Любліні створили учасникам незабутні враження, море пригод, креативності, можливості навчання та розвитку креативності. Таборовики пережили пригоди на Стіні, прогулянки Вестеросом, посиденьки в корчмі за сотнями настільних ігор, навчальні заняття з фехтування, рольові ігри, спільне написання цікавих історій, творів і оповідань та багато багато іншого.

«Велике дякую за табір. Було дуже класно. Особливо запам’яталися різні настільні ігри, гра в го, фаєр шоу та таборова гра(було б дуже класно, якщо її розвинути і додати декілька персонажів). Було дуже цікаво дискусувати на тему писемності в Вестеросі, розказувати свої історії і співати пісні біля ватри. Чекаю на наступний табір» — Сергій Кітраль.

«Дуже дякую за табір. Особливо за старання старших та настільні ігри». — Микола Кітраль.

Пласт Польща

Share This