“Слухайте мою клятву і будьте свідками моєї обітниці! Ніч збирається, і починається моя варта. Вона не закінчиться до самої моєї смерті. Я не візьму собі ні дружини, ні земель, не буду батьком дітям. Я не одягну корону і не буду домагатися слави. Я буду жити і помру на своєму посту. Я — меч у пітьмі; я — вартовий на Стіні; я — щит, який охороняє царство людей. Я віддаю своє життя і честь Нічній Варті в цю ніч і всі прийдешні!”

Стіна була побудована за вісім тисяч років до початку війни п’яти королів, в епоху героїв, щоб захистити Вестерос від нових нападів білих ходоків. Як саме відбувався процес будівництва, невідомо, оскільки писемність в ті часи не була розвинена і історію не записували. Згідно легендам, у будівництві, яким керував Брандон Будівельник, брали участь Перші люди і гіганти. Крім того, при будівництві Стіни застосовувалася магія.

Легенда табору базується на всесвіті циклу творів Джорджа Р. Р. Мартіна, та телевізійного серіалу “Гра престолів”. Дії відбуватимуться в часі будівництва  стіни і зародження Нічної Варти. Табір проходитиме на території Польщі поблизу міста Люблін в с. Насутув в таборовій оселі Фундації Новий Став і буде результатом дружної співпраці пластунів з Польщі і України. З 1 по 4 лютого учасники і провід табору перенесуться в світ фантастики та неймовірних пригод.

Увага! Кількість учасників є дуже обмежена, тому перевага належатиме тим учасникам хто раніше зголоситься та сплатить членську вкладку. Вкладка за участь в таборі становить 400 зл. (3 000 грн.). Додатково учасники беруть на себе витрати за добирання до та з місця табору (логістика добирання, опікуни і т.д. буде подано вже для зголошених учасників).

Що очікує учасників табору:

  • Мистецтво війни – східні навчання та мистецтво в стратегічну гру ГО 
  • Консольні війни – вечірні турніри з ігор на PS4
  • Посиденьки в Таверні – вечори за інтелектуальними настільними іграми
  • Праця в Цитаделі – бібліотека книг-фантастики для вільного використання усіма учасниками 
  • Похід за Стіну – екскурсії Любліном (Люблінський замок, Майданек, Брама Гродська)
  • Мистецтво боїв на мечах
  • Приборкування вогню (ази фаєр шоу)
  • та багато іншого

Основна ціль нашого табору – допомогти дітям віднайти в собі креативність, дати можливість творити власні легенди та історії, навчитись приймати важливі рішення, познайомити їх з сучасною літературою та культурою.

Зголоситись можна тут

Подія на Facebook