На підставі подання КБ УСП України згідно Об’яви ГПБ «Про курені УСП» та правильника УСП булава ГБ УСП днем 2 червня 2015 року Божого зареєструвала підготовчий курінь УСП «Дубове Листя». Дозволено використовувати курінні назву, хустку та накриття голови до однострою.

Основну мету куреня можна сформулювати як «УСП для УСП», тобто курінь ставить собі за мету роботу з уладом старших пластунів. Тим самим курінь якісно вплине на реалізацію вікової мети Пласту, що полягає у самовихованні української молоді. Працюючи у цьому напрямі курінь зможе продовжити і напрацювати методи роботи зі старшими пластунами, що приходять до організації у старшому віці, а також продовжити виховання з юнацтвом яке перейшло до УСП.
Окрім цього курінь ставить перед собою мету неухильно плекати пластові ідеали і пластову історію. Відродити пам’ять тих пластових з’єднань, які у нелегкий час залишалися вірними пластовій ідеї.
Зокрема куреню УПС «Дубова кора» і куреня ч.13 ім. Володимира Великого.

Причиною створення куреня хлопці та дівчата вказали:

Курінь «Дубове листя» створюється з трьох основних причин:
– Пласт загалом і члени куреня наразі потребують якісного зростання на ниві самовиховання. Для цього і твориться з’єднання, яке собі за мету ставить виховання і роботу з УСП як одного з основних уладів в Пласті. Тим самим курінь посприяє вирішенню ряду проблем зв’язаних з недостачею якісних кадрів в УСП, та загалом вплине на можливість розвивати цей улад і проводити більше заходів спрямованих на його розвиток.
– Відродження куреня УПС ч.13 «Дубова кора», якому курінь «Дубове листя» є і буде доростом.
– Історична справедливість, яка полягає у шануванні пам’яті всіх хто мав відношення до ч.13 в пласті, зокрема куреня Львівських семінаристів ч.13 ім. Володимира Великого.

Share This