Перед Різдвом, у часі передачі Вифлеємського Вогню Миру, пластуни завжди говорять, що цей Вогонь є символом Любові і Добра. І сила його не стільки у фізичному вияві, скільки власне у вияві символічному – народженні Ісуса, народженні Любові.

Сьогодні ми переживаємо непростий час в розвитку нашої держави. Це час втрат, розчарувань, час війни, обманів, фейків. Але це і час перемог, досягнень, виявів мужності, героїзму та любові.

Чи не це переживали ми щоразу на черговому закруті історії? Але чи саме не пластуни одні з перших показали готовність до дискусій і змін, чи саме не пластуни виказали рішучість до дій? Чи саме не пластуни першими ставали зі “зброєю та пером” – “стилетом та стилосом” – до бою? Тому вже шостий рік підряд пластуни привозять вогонь з Вифлеєму на фронт і передають Світло українським воякам, як символ поваги і подяки за те, що вони захищають рідну землю.

Але у хвилині запалення Вифлеємської свічечки, поодиноко чи у пластовому гурті, з’єднаймося думками і бажаннями з усіма близькими та далекими — родиною та друзями та поздоровімо їх із цим великим Святом. Найсердечніші привітання з побажанням всього добра — віри і запалу, щоб завжди була готовість і сила служити Богові й Батьківщині!

Христос Родився! Славімо Його!

пл.сен. Ігор Микита, ЛЧ,
від імені Головної Пластової Ради

пл.сен. Мирон Спольський, ВБ
від імені Головної Пластової Булави

Теги:
Share This