Напередодні Міжнародного Дня Роздумів у зв’язку з драматичною ситуацією в Україні, Голова Польського Скаутського Руху Малгожата Сініца оголосила особливий Заклик до всіх членів Організації.

Sinica“Кожен з нас складав Присягу, що буде готовий допомагати іншим. Сьогодні настав цей час, коли ця допомога необхідна для громадян України, а також для наших братів – українських скаутів. Я закликаю харцерів та інструкторів долучитись до організованої Польським Скаутським Рухом  збірки коштів для Пласту – Національної скаутської організації України, що допоможе виконувати їх скаутський обовязок. Обовязок, який вони виконують, допомагаючи усіх потерпілим,” – писала Голова Польського Скаутського Руху Малгожата Сініца .

Штаб-квартира Польського Скаутського Руху  є у тісному контакті із пластунами з України. Хоч вже кілька тижнів не проводяться регулярний сходини і зустрічі куренів, але члени Пласту присутні на першій лінії подій в Києві та в інших містах Західної України. Пластуни допомагають у медичних і допоміжних службах, підтримуючи усіх потерпілих. З інформації, яку комісар закордонних справ Польського Скаутського Руху Рафал Беднарчик отримав від Пласту зрозуміло, що на даний момент немає браку перев’язочних матеріалів і медикаментів, але потрібна фінансова підтримка потерпілих. Тому Голова Польського Скаутського Руху вирішила організувати збір коштів, які будуть передані  Пласту.

Сьогодні відбудуться заходи, спрямовані на організацію збору коштів

Текст Заклику:

Друзі та Подруги!

Вчорашні події в Києві та багатьох містах в Україні спричинили до трагічного повороту подій – загинули люди, було використано зброю з бойовими набоями. Сьогодні ми не можемо передбачити, чи буде і коли мирне вирішення конфлікту.

Незалежно від того, як далі вирішиться доля історії і великої політики, зараз в Україні страждають людини, і наші брати – Українські пластуни – вони намагаються, часто діючи на першій лінії опору, допомогти або організувати цю допомогу допомогу.

Друзі і Подруги!

Кожен з нас складав Присягу, що буде готовий допомагати іншим. Сьогодні настав цей час, коли ця допомога необхідна для громадян України, а також для наших братів – українських скаутів. Я закликаю харцерів та інструкторів долучитись до організованої Польським Скаутським Рухом  збірки коштів для Пласту – Національної скаутської організації України, що допоможе виконувати їх скацтський обовязок. Обовязок, який вони виконують, допомагаючи усіх потерпілим, – написала Обслуговування вони виконують в інтересах усіх потерпілих.

Важливо, щоб заходи, які ми плануємо, відповідали потребам наших друзів в Україні у ці важкі хвилини. Тому рекомендую кожен раз узгоджувати ваші дії з міжнародним Комісаром Польського Скаутського Руху.

Напередодні Всесвітнього Дня Роздумів давайте покажемо, що солідарність і підтримка для скаутського світу також має практичний вимір і ми здатні ефективно допомагати іншим.

 Переклад тексту – ст. пл. Олена Слободяник, ШоК

Оригінал тексту на офіційній сторінці ZHP 

Share This