Дорогі Подруги і Друзі!

  Сьогодні Україна переживає важкі часи. Як і багато років тому, коли зароджувався Пласт ми боремося за незалежність та добробут України. Зараз в Україні знову війна.

  Пластуни як і тоді не залишаються осторонь і активно допомагають спільній перемозі. Частина працює волонтерами по організації допомоги нашим військовим, частина працює в інформаційному напрямку та медичному забезпеченні. Проте є багато пластунів, які зі зброєю в руках зараз захищають нашу Батьківщину. Вони зараз потребують нашої допомоги. Їх вже близько пів сотні, частина серйозно поранених. Всі вони позалишали роботи та родини. Нам усім потрібно спільно молитися за те, щоб вони повернулися живими після війни. Для їх реабілітації та адаптації необхідні ресурси.

  Ми звертаємося до всіх пластунів допомогти їм матеріально. Ми організовуємо постійний фонд підтримки, адаптації та реабілітації пластунів-військовиків в Україні. Стосовно датків просимо контактувати за адресою skarbnyk.hpb@gmail.com або зі скарбником ГПБ безпосередньо. Пластовий збір призначений Пласту в Україні для забезпечення програми підтримки, адаптації та реабілітації пластунів-військовиків, які воюють в ході АТО на східних теренах України.

     Чеки для датків на допомогу для пластунів-військовиків виписувати на:

     Plast Conference INC
     941 N. Western Avenue
    Chicago, Ill 60622

     В Україні кошти просимо перераховувати на:

     Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України”
     р/р 26007433861  в АТ “Райффайзен Банк Аваль”
     МФО 380805
     ЄДРПОУ 14360127
     призначення платежу: “Благодійна допомога на програму підтримки АТО”

або

     Картка ПриватБанку: 5168 7423 4826 4965 (Зелінка Назарій Володимирович)

     Ми пишаємося нашими пластунами-військовиками і щиро підтримуємо їх, бо вони зі зброєю в руках боронять нашу рідну землю. Пластове виховання допомагає якнайкраще виконувати взяті на себе обов’язки. Вони не ламають своїх присяг бути вірним Богові і Україні, помагати іншим і жити за пластовим законом.

      Нехай Бог Вас всіх має у своїй опіці. Ми з Вами!

 Сильно! Красно! Обережно! Бистро!

 за Головну Пластову Булаву,

Голова ГПБ – пл. сен. Марта Кузьмович, Гр 

Ґенеральний секретар ГПБ – ст. пл. скоб Назар Зелінка, ОЗО

                                       

Share This