Кажуть, що в горах знаходять себе. А ще друзів, спокій, любов, випробування, нову зону комфорту. А в зимових горах тим більше. Це те, за що ми любимо Говерляну.

50 запеклих мандрівників два дні підкорювали неприступні Ґоргани. Дружні руки, посмішки, теплі розмови та чай допомагали боротись з сильним снігом, вітром та морозом. Затишна ватра, чудові краєвиди, неочікувані подарунки.

Не будемо вам більше розказувати, як там прекрасно. Поїдьте наступного року самі і дізнаєтесь.

Цього року наша мандрівка мала велику спонсорську підтримку. Тож згадаймо тих, хто безумовно стали частинкою події. Чудові сніданки ТМ «Lantmännen AXA» та ТМ «Start», швидкі прийоми їжі від ТМ «Terra», м‘ясні вироби, які дають багато енергії для гір від «Родинна ковбаска», перекуси від Оптовий ринок «Шувар», джерело наших вуглеводів та енергії –«Грузинський хліб», «Братванка», «Пиріжкова хата», «Сусіди». А також дякуємо TRACKER PROFESSIONAL за теплі шапки, магазину «Туристичні дрібниці» за баффи та пальник, магазину«LonelyPeak» за зручні мікрофіброві рушники, магазину «Dzvin Skі» за зимові балаклави,«Griffon socks», «Dodo socks» та «Like by look» за різноманітні шкарпетки. Та цифровій студії“Фотонова” за оперативний друк поліграфії. Усі ви долучились до творіння акції. Дякуємо!

Пластовий портал

Share This