Вифлеємський вогонь миру — вже в Україні!
#ВВМ2017 #PeaceLight

Київ

Передача Вифлиємського Вогоню Миру відбулася в трьох храмах: Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, Михайлівському Золотоверхому соборі УПЦ КП та Олександрівському соборі РКЦ.

«Цей вогонь для всіх нас є спомином про те, що народився Хритос, який є уособленням миру, любові і добра. Запалюючи цей вогонь під час Різдвяних свят пам’ятайте, що він горить не лише у вас в домівках, але й в інших людей по всій Україні і по всьому світу. Таким чином ми об’єднані цим світлом любові і добра», — Катерина Скороход, Голова Київського Пласту.

Відео: Zhyve.tv

Передача ВВМ у Патріаршому Соборі УГКЦ

В Україні офіційно розпочалась скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку, і яка триватиме до Різдва Христового!Сьогодні пластуни урочисто передали Світло з Вифлеєму у Патріаршому соборі Українська Греко-Католицька Церква – Ukrainian Greek Catholic Church. (Київ)«Цей вогонь для всіх нас є спомином про те, що народився Хритос, який є уособленням миру, любові і добра. Запалюючи цей вогонь під час Різдвяних свят пам’ятайте, що він горить не лише у вас в домівках, але й в інших людей по всій Україні і по всьому світу. Таким чином ми об’єднані цим світлом любові і добра», — Катерина Скороход, Голова Київського Пласту.Відео: Zhyve.tv#peacelight / #ВВМ2017

Posted by Вифлеємський вогонь миру on Sunday, December 17, 2017

 

Як відбувалась церемонія передачі Вогню з Вифлеєму у Патріаршому Соборі, дивіться також у сюжеті espreso.tv.

Сюжет Еспресо про ВВМ2017 у Києві

#ВВМ2017 / #peacelightЯк відбувалась церемонія передачі Вогню з Вифлеєму у Патріаршому Соборі, дивіться у сюжеті espreso.tv.

Posted by Вифлеємський вогонь миру on Sunday, December 17, 2017

“Передали Вифлеємський вогонь миру родинам Героїв Небесної Сотні. Пластуни разом з ними стояли на Майдані та пам’ятають жертовний подвиг Героїв. Тому в день отримання вогню в Україні передали його родинам та разом з ними запалили лампадки пам’яті на алеї Героїв Небесної Сотні”. — написав щойно на своїй сторінці у фейсбук ст.пл. Роман Орищенко.

Львів

Громада Львова отримала Вифлеємський вогонь миру від пластунів на площі біля Оперного театру!

Вифлеємський вогник від пластунів, разом із жителями міста, отримав міський голова Андрій Садовий з дружиною Катериною та синами.

«Хочу подякувати пластунам за цю добру справу, що вони здалека привезли до Львова Вифлеємський Вогонь Миру. Сьогодні кожен може взяти до себе цей вогник, бо цей вогник несе тепло, опіку. Ми будемо обігрівати наше місто, нашу Україну. Ми повинні бути корисними для всіх людей доброї волі. Я бажаю усім багато любові і багато тепла», – міський голова Львова Андрій Садовий.

Після передачі Вифлеємський вогонь миру громаді Львова пластуни долучилися й до урочистого «запалення» головної ялинки міста.

Станиця Львів Пласту передала Вифлеємський вогонь миру громаді Львова, після чого пластуни долучилися й до урочистого «запалення» головної ялинки міста.

Posted by Пласт – український скаутинг on Sunday, December 17, 2017

Світло пластових новацьких сердець передає Львову #Вифлиємський_Вогонь_Миру.

#ПухнастіСовенята отримали #ВВМ від станичного Матвій Дух (Matviy Dukh).

Булава видань та інформації ГПБ

Share This