11 грудня 2021

Народу вольного сини,
Сини краси, сини природи,
Не зломимо своїх присяг,
Веде нас гордо вольний стяг
До щастя, слави і свободи!

СКОБ! Друзі та Подруги!
Пластуни та пластунки Закарпаття!

Від імені Головного Проводу Пласту – Головної Пластової Булави та Головної Пластової Ради – шлемо вам щирі вітання з нагоди 100-ліття від створення Пласту на Закарпатті.

Століття тому Пласт відіграв важливу роль у вихованні молоді на Закарпатті та у відродженні й становленні національної свідомості українців краю. Сьогодні він несе ту ж функцію завдяки своїм моральним, етичним та виховним канонам, на яких зростало не одне молоде покоління. Історія та сучасність легендарної Срібної Землі, а передусім доба Карпатської України це яскраво підтверджує.

У будівництві та обороні цієї держави, в плеканні українського духу краю у нелегкі часи під чужими владами, у відродженій українській державі вихованці Пласту на Закарпатті здобули собі та нашій організації добру славу гідною поставою та дієвим чином.

Роль Пласту залишається незмінною: виховувати добрих громадян, провідників та рушіїв змін, які приведуть до становлення України як великої демократичної держави поряд з іншими провідними державами світу. Пам’ятаймо про це в соту річницю Пласту на Закарпатті, бережімо наш чар пластування й надалі.

Сильно! Красно! Обережно! Бистро!

пл. сен. кер. Ігор Микита, ЛЧ

Голова Головної Пластової Ради

пл. сен. дов. Мирон Спольський, ВБ

Голова Головної Пластової Булави

Share This